Rooster

Hier vindt u het dagelijkse programma. Een omschrijving van de vaste onderdelen vindt u onder het menu Activiteiten, submenu Vaste Activiteiten. Bij de incidentele onderdelen kunt u klikken op de titel.

Maandag 17 juni
9.30 uur: Open
10.00 – 11.00 uur:
Yoga op stoel door Irene Bosnak
11.15 – 12.15 uur:
Ki door Christiane Bahr
12.30 uur: Lunch
13.30 – 15.00 uur:
Handwerken o.l.v. Nettie Marsen, Anneke Dijkmans
13.30 – 15.00 uur:
Creatief kleuren o.l.v. Angélique Krijnen
14.30 – 16.00 uur:
Boetseren door Lieke Camerik
16.30 uur: Sluiting

Dinsdag 18 juni
9.30 uur: Open
10.00 – 11.00 uur:
Tai Chi door Jolanda Stellingwerff
11.15 – 12.15 uur:
‘Bewegen Maar’ door Jolanda Stellingwerff (vakantie Willem Ouwehand)
12.30 uur: Lunch
13.30 – 15.00 uur:
Zelfstandig boetseren
13.30 – 14.30 uur:
Recreatief zingen o.l.v. Tina Bordeaux
14.00  – 15.30 uur:
Schaakclub
15.15 – 16.45 uur:
Schilderen voor beginners o.l.v. Marionne Lufting
16.30 uur: Sluiting

Woensdag 19 juni
9.30 uur: Open
9.30 – 11.00 uur:
Soeria Canta
10.00 – 11.30 uur:
Realistisch kleuren o.l.v. Angélique Krijnen
11.15 – 12.15 uur:
Dance Fit door Marianne de Pagter
12.30 uur: Lunch
Tijd voor taal door Dia Berends. Thema: Potpourri
16.30 uur: Sluiting

Donderdag 20 juni
9.30 uur: Open
10.00 – 11.00 uur:
Tai Chi door Jolanda Stellingwerff
11.15 – 12.15 uur:
Meditatie o.l.v. Jolanda Stellingwerff
12.30 uur: Lunch
13.30 – 14.30 uur:
Kennismaking ‘Mantelzorgers en vitaliteit‘ door Marga Zoethout
14.00-15.30 uur:
Film van Ton: Cave of the yellow dog
14.00 – 16.00 uur:
Divers, praten over poëzie o.l.v. Jaap Ferwerda
16.30 uur: Sluiting

Vrijdag 21 juni
9.30 uur: Open
10.00 – 11.00 uur:
Yoga op stoel door Irene Bosnak
12.30 uur: Lunch
13.30 – 14.15 uur:
Voorlezen boek door Jansen & de Feijter
13.30 – 14.30 uur:
‘Bewegen Maar’ door Willen Ouwehand
15.00 – 16.00 uur:
Vrijdagmiddagborrel Live Latin van Groovando
16.30 uur: Sluiting

Maandag 24 juni
9.30 uur: Open
10.00 – 11.00 uur:
Yoga op stoel door Irene Bosnak
11.15 – 12.15 uur:
Ki door Christiane Bahr
12.30 uur: Lunch
13.30 – 15.00 uur:
Handwerken o.l.v. Nettie Marsen, Anneke Dijkmans
13.30 – 15.00 uur:
Creatief kleuren o.l.v. Angélique Krijnen
14.30 – 16.00 uur:
Boetseren door Lieke Camerik
13.30 uur: Sluiting

Dinsdag 25 juni
9.30 uur: Open
10.00 – 11.00 uur:
Tai Chi door Jolanda Stellingwerff
11.15 – 12.15 uur:
‘Bewegen Maar’ door Jolanda Stellingwerff (vakantie Willem Ouwehand)
12.30 uur: Lunch
13.30 – 15.00 uur:
Zelfstandig boetseren
13.30 – 14.30 uur:
Recreatief zingen o.l.v. Tina Bordeaux
14.00  – 15.30 uur:
Schaakclub
14.30 – 16.30 uur:
Mindfull wandelen o.l.v. Marga Zoethout
15.15 – 16.45 uur:
Schilderen voor beginners o.l.v. Marionne Lufting
16.30 uur: Sluiting

Woensdag 26 juni
9.30 uur: Open
9.30 – 11.00 uur:
Soeria Canta
10.00 – 11.30 uur:
Realistisch kleuren o.l.v. Angélique Krijnen
11.15 – 12.15 uur:
Dance Fit door Marianne de Pagter
12.30 uur: Lunch
14.00 – 16.00 uur
Bloemschikken thema Zomer door Nadwa Nahar
16.30 uur: Sluiting

Donderdag 27 juni
9.30 uur: Open
10.00 – 11.00 uur:
Tai Chi door Jolanda Stellingwerff
11.15 – 12.15 uur:
Meditatie o.l.v. Jolanda Stellingwerff
12.30 uur: Lunch
12.30 – 14.30 uur:
Mantelzorgbijeenkomst ‘Lichaam en vitaliteit’ door Marga Zoethout
14.30 – 16.00 uur:
Sjoelen onder leiding van Ada Madern
16.30 uur: Sluiting

Vrijdag 28 juni
9.30 uur: Open
10.00 – 11.00 uur:
Yoga op stoel door Irene Bosnak
12.30 uur: Lunch
13.30 – 14.15 uur:
Voorlezen boek door Jansen & de Feijter
13.30 – 14.30 uur:
‘Bewegen Maar’ door Jolanda Stellingwerff (vakantie Willen Ouwehand)
15.00 – 16.00 uur:
Vrijdagmiddagborrel
16.30 uur: Sluiting